.

.

New
Amano TCX-90 Атомска Време Часовник Со Време и Датум на Печатење

Amano TCX-90 Атомска Време Часовник Со Време и Датум на Печатење

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Техничка Спецификација, Адаптер – 100-240 VAC, 50/ 60 Hz.Часовникот на Текст - 15 VDC, 1.2 ЕДЕН (Макс).Амбиентална Температура : -10°C ~ 45ºC (-14ºF ~ 113ºF).Влажност : 10% ~ 90% (без кондензација).Испорака Тежина : Околу 1.77 kg (3.9 lbs).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди