.

.

New
BESTORQ 130-XL-037 XL Времето Појас, Гума, 13 Надвор од Обемот, 0.375 Ширина, 0.200 на Теренот, 65 Заби

BESTORQ 130-XL-037 XL Времето Појас, Гума, 13 Надвор од Обемот, 0.375 Ширина, 0.200 на Теренот, 65 Заби

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Надмине САД RMA Стандард IP-24 рејтингот нивоа.Трапезоидна Заб.Непроблематична алтернатива на синџир на дискови.Употреба во правосмукалки, пумпа за вода, принтери, препишувач, трчање и фитнес опрема.Одлично за многу домашни проекти и корисни за DIY Корисна Човек.BESTORQ Трапезоидна Забот на времето појаси се со висок капацитет индустриски времето појаси.Тие нудат сигурен, економски и непроблематична алтернатива на синџир на дискови.Во споредба со синџир дискови BESTORQ Трапезоидна Забот на времето појаси се поеколошки, смазка-бесплатно, потивок и пониски во цената.BESTORQ Трапезоидна Забот на времето ремени нудат одлични перформанси.На ремени функција висока температура chloroprene полимер во текот на.Со високи перформанси, ткаени, најлон се базира на ткаенина се соочува материјал е дизајниран и тестирани за високо отпорни на абење перформанси.Поддршка е прецизност земјата за непречено униформа работи.На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Лабораторија и на Терен Тестирање покажа дека BESTORQ е супериорен или во најлош случај еквивалент на други премиум бренд индустриски времето појаси.На BESTORQ Трапезоидна Забот на времето ремени надмине САД RMA Стандард IP-24 рејтингот нивоа и да се споредуваат со премиум производители рејтингот за Трапезоидна Забот на Времето појас коњски сили Оценка нивоа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди