.

.

New
Мицубиши Материјали VNMG331LP MC6015 Карбид В.Н.Е Тип Негативни Вртење Вметнете со Дупка, Генерален Сечење, Обложени, Rhombic 35°, 0.375 IC, 0.187 Дебела, 0.016 Агол Радиус, ЛП Прекинувач

Мицубиши Материјали VNMG331LP MC6015 Карбид В.Н.Е Тип Негативни Вртење Вметнете со Дупка, Генерален Сечење, Обложени, Rhombic

DEN 3532.32

Тековен
Во продавницата

Општи Сечење.ЛП Прекинувач.За употреба со Челични.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди