.

.

New
Струг Врти Алатка Носителот Замена Вметнете Вежба WCMX030208 WCMX040208 WCMT050308 WCMT06T308 WCMT080412 FN ACZ330 Карбид WCMX вртење вметнете ЦПУ сечење алатка WCMT

Струг Врти Алатка Носителот Замена Вметнете Вежба WCMX030208 WCMX040208 WCMT050308 WCMT06T308 WCMT080412 FN ACZ330 Карбид

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Вежба WCMX030208 WCMX040208 WCMT050308 WCMT06 T308 WCMT080412 FN ACZ330 Карбид WCMX вртење вметнете ЦПУ сечење алатка WCMT.Брзо Насилни Вежба Сечилото WCMT CNC Машина Алатка Мелничката Алатки Карбид Insert од Нерѓосувачки Челик, Челик Алатка Главата WCMX У Вежба Ножот.Погоден за Челик и Нерѓосувачки челик делови обработка.Добра флексибилност со висока прецизност, висока заврши и висока отпорност на абење.Вежба WCMX030208 WCMX040208 WCMT050308 WCMT06 T308 WCMT080412 FN ACZ330 Карбид WCMX вртење вметнете ЦПУ сечење алатка WCMTFast Насилни Вежба Сечилото WCMT CNC Машина Алатка Мелничката Алатки Карбид Insert од Нерѓосувачки Челик, Челик Алатка Главата WCMX У Вежба Blade Wear-издржливи и отпорни на топлина, не е лесно да се држиме за сопствениците или workpieces или се растури.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди