.

.

New
Американската Хидро Чисти AHCGUNKIT8 M22 Ergo Притисок за Миење Пиштол 3600PSI, 20 Копје, Мулти-совет и Турбо Млазницата, Розова (Пакување од 4)

Американската Хидро Чисти AHCGUNKIT8 M22 Ergo Притисок за Миење Пиштол 3600PSI, 20 Копје, Мулти-совет и Турбо Млазницата,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

3600 psi M22 ergo активирањето на вртливата се справи со пиштол.Спреј ленс е продолжување на спреј пиштол кој се поврзува со спреј млазници или други додатоци.Ротирачки млазницата совет има чистење моќ на 0° млазницата и покриеноста на 25° млазницата, керамички совет и седиште за долг живот.Мулти-совет млазници се комбинираат 4 на нашите високо квалитетни млазници во еден лесен за користење млазницата собранието.Американската Хидро Чистење розова M22 Ergo притисок за миење пиштол 3600psi, 20 инчи Копје, мулти-совет млазницата, и Турбо млазницата. 3600 psi M22 Ergo активирањето на вртливата се справи со пиштол.Спреј Ленс е продолжување на спреј пиштол кој се поврзува со спреј млазници или други додатоци.Ротирачки млазницата совет има чистење моќ на 0° млазницата и покриеноста на 25° млазницата, керамички совет и Седиште за долг живот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди