.

.

New
NAHANCO 17 Еко-Пријателски Картон Облека Закачалка - 20/Картон

NAHANCO 17 Еко-Пријателски Картон Облека Закачалка - 20/Картон

DEN 1121.76

Тековен
Во продавницата

17" еко-пријателски облека закачалка.Направени од рециклиран материјал.Картон закачалка карактеристики notched рамената.Во прилог панталона бар за бесење координати.Тенок дизајн, мерење на само 9"H и 4mm дебели. 17" облека закачалка, направени од рециклиран материјал.Картон закачалка карактеристики notched рамената.Во прилог панталона бар за бесење координати.Тенок дизајн, мерење на само 9"H и 4mm дебели.Количина по картон 20. Воведување на NAHANCO е еко-пријателски облека закачалка.Направени од рециклиран материјал, ова 17" картон закачалка карактеристики notched рамената за да се обезбеди ремени и прикачен панталона бар за бесење координати.Идеален за прикажување на спортски блузи, спортски облека, под облека и костими за капење.Со тенок дизајн, мерење на само 9"H и 4mm дебел, го прави мулти-цел закачалка вистински простор saver!Забава и еко-пријателски начин да се прикаже и да се промовира вашите производи.Количина.по картон : 20.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди