.

.

New
Remy Кујна Јагнешко Месо Мешавина Замрзнување-Сушени Третира за Кучиња и Мачки

Remy Кујна Јагнешко Месо Мешавина Замрзнување-Сушени Третира за Кучиња и Мачки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Замрзнување сушени да се одржи хранлива вредност и вкус.Човековите Одделение Состојки.Мала серија направени и извори во САД.Овие закани се полни со витамини, минерали, протеини, есенцијални масни киселини, срце здрава taurine и коензим q10. Сите Природни направен без додаден хормони, антибиотици или конзерванси.Јагнешко Месо Мешавина третира за Кучиња и Мачки.Замрзнување сушени да се одржи хранлива вредност, вкус и мирис.Трева-фед пасиште покрена Јагне од среден запад.Придобивки : црниот Дроб е еден од врвните органи месо можете да им даде на вашиот виршла Една порција на црниот дроб содржи од 10 до 100 пати хранливи материи се наоѓаат во служат на мускулите месо.Тоа е витамин-богата со протеини кои ги содржи витамините А, Б витамини, железо, бакар, цинк, есенцијални масни киселини, и повеќе.Црниот дроб чисти крвта од токсини и поддржува здрава визија.Слезината е преполн со витамини и минерали важни за вашите кучиња и мачки здравје.Срцето е добро за вашите миленици срцето со концентриран извор на срце здрава taurine и коензим q10.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди