.

.

New
Магијата Четка,Микрофибер Ротирачки Кат Магија Спин Четка Кофа Поставите Сува Глави со 2 Глави за Чистење на Подот

Магијата Четка,Микрофибер Ротирачки Кат Магија Спин Четка Кофа Поставите Сува Глави со 2 Глави за Чистење на Подот

DEN 976.80

Тековен
Во продавницата

** Ротирање или сува на четка со рака. ** Телескопски рачка за лесно виткање и истегнување. ** Нема преливник, без вибрации, без оштетување на подот. ** 360 степени ротирачки superabsorbent микрофибер четка главата.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди