.

.

New
Замена Хлапак Фолија&Машина Поставена за Браун Браун За Серија 3 32S 320S-4 330S-4 340S-4 350CC-4 Сребро.

Замена Хлапак Фолија&Машина Поставена за Браун Браун За Серија 3 32S 320S-4 330S-4 340S-4 350CC-4 Сребро.

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% сосема нов,сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.Се вклопува Браун Серија 3 (320-4, 340 w/d-4, 350-4, 380-4, 390-4) и Тројно Дејство Free Float shavers Компатибилен со : Серија 3 300s, 310s, 320s, 340 S, 350cc, 390 CC, 3000 BT, 3010s, 3040s, 3050cc, 3070cc, 3080s, се чисти редовно.Овој објект е замена на дел.Ве молиме бидете сигурни дека сликите се исто со она што го сакате.Пакет се вклучени : 1 x Хлапак фолија & Машина.Одговара Број на Модел : 300,320,330,340,360,370,380 350 CC,370 CC,390 CC,395 CC 320 S-3,340 S-3,350 CC-3 320s-4,330 s-4,340 s-4,345 S-4,350 cc-4,350 cc-5,360 s-4,360 s-5,370 cc-4,380 S-4,390 cc-4 Cruzer6 Чисти Хлапак USonline911, ние сме професионални Дилер отстапување на хлапак делови за над 10 години.Ние го носат сите видови на хлапак делови во целина.Ако не се најде коригира хлапак делови, може да се обидете да пребарувате USonline911 хлапак headadesarger на .Тогаш ќе имаат добра шанса да се најде вашата потреба Ние контролира секоја поединечна постапка, детали и параметри за изработка на замена грла што се компатибилни со вашиот оригиналниот коса смена.Секоја замена дел е тестиран со оригинални shavers да бидете сигурни дека нејзините целосно функционална пред да им понуди на .Ние и ветуваме на 100% за функцијата и соодветен со вашиот хлапак е добар Шопинг со USonline911, ќе нема потреба да се грижите за услугата.Сите наши хлапак делови Поддршка од 30 дена за враќање и 6 месеци за замена задоволство гаранција гаранција.Ако имаш проблем со купување, само се чувствувам слободно да ни e-mail во секое време, ние сме секогаш подготвени за да им служат на нашите корисници.Внимание : Постојат некои решение за замена глави се повлече на вашата коса : 1.Бидете сигурни дека ќе се избере точниот хлапак headades за вашите оригинални хлапак уредот 2.Можете да се обидете да се применуваат некои presure дека бидете сигурни дека хлапак повеќе блиску да вашата коса, тогаш насликани на вашата коса. 3.Проверете ја вашата електрична хлапак дали целосно наполнет, ако не, можеби ќе ти се отсекува со болка. 4. Можеби вашата коса се премногу долго, ќе е подобро да се стриже косата пред да користите електричен хлапак да се избричат. 5. ако ножеви изгледа досадна, даде малку мазна масло ако имате.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди