.

.

New
CENTAURUS Замена за Амазон Оган HD8 2017 Собранието, LCD Екран на Допир за Digitizer Дел Компатибилен со Амазон Оган HD8 HD 8 2017 (7 Генерација) (Црна)

CENTAURUS Замена за Амазон Оган HD8 2017 Собранието, LCD Екран на Допир за Digitizer Дел Компатибилен со Амазон Оган HD8

DEN 2159.76

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет ,вклучува LCD, digitizer допир на екранот или пред стакло веќе во прилог.Посебно За Оган HD8 HD 8 2017 (7 Генерација).Решавање на Проблеми, како што се : мртов допир, Бавно реагираат на допир, дел од екранот не реагира на допир, скршено стакло и било какви проблеми околу екранот.Не се вклучени инсталација настава ,алатки или лепило, Професионални техничар е потребно за инсталација.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа.Ме контактирате со Било каков Проблем, во секое време, ќе одговори во рок од 24 часа.Екран замена бара професионални вештини,секоја несоодветна инсталација може да предизвика екранот да не работи.Ние ви препорачуваме да го замени со нов екран во професионална поправка центар,тоа ќе ве направи сигурни дека за зачувување на телефонот и вашите пари!Екранот штета за време на инсталацијата не е во рамките на нашата по-продажба на услуги.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди