.

.

New
GROHE GRO32270000 Еден Лост Миксер за Туш

GROHE GRO32270000 Еден Лост Миксер за Туш

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Се чувствуваат еден лост миксер за капење.Квалитетот.производителот : Grohe.Опис на производот Single-лост туш миксер, DN 15 Features ѕид монтирање, GROHE Silk Move 46mm керамички кертриџ, GROHE Star Light хром финиш, метал лост, метал escutcheon, прилагодлив проток граничник, половина инч туш дното штекер со интегриран backflow preventer, и S-синдикати заштитени од backflow.DVGW Рег Бр.ССЗ-6506 BR5768. Сет Содржи : 1 x Чувствуваат еден лост миксер за капење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди