.

.

New
TitanShield 3 x 4 Toploaders Врвот Loader Ракави за Колекционерски Тргување Карти (100 ст.)

TitanShield 3 x 4 Toploaders Врвот Loader Ракави за Колекционерски Тргување Карти (100 ст.)

DEN 1096.80

Тековен
Во продавницата

100 парчиња по кутија.Картичка ракавите се продава одделно и не се вклучени.Крути пластични штитници направени со ултра јасно ПВЦ да ги задржи вашите картички за безбедно складирање, прикажување, за време на трговија и во пратки.Големина да се одржи стандард тргување картички : 2-1/2" x 3-1/2" (63.5 mm x 88.9 mm) до 35 поени во дебелина.Компатибилен со MTG картички, Yugioh картички, Одг картички, и повеќето спортски картички.Користење со Titan Shield Премиум Картичка Ракави и Совршено се Вклопуваат Внатрешна Ракави.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди