.

.

New
Hemoton 25pcs Завртка Око Иглички Мали Практични Трајни Мултифункционален Завртка Око Bails Завртка Иглички Завртка Око Колче за Домашна Употреба DIY

Hemoton 25pcs Завртка Око Иглички Мали Практични Трајни Мултифункционален Завртка Око Bails Завртка Иглички Завртка Око

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Голем DIY материјал за чија peoople како DIY.Повеќето ергономски дизајн со беспрекорна изработка.Лесен за употреба со силна структура.Одлично за corked шише шарм или други уметнички проекти.Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.Опис Овие мали сребрен тон око завртки се произведени со премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.Лесен за користење и да ја инсталирате со долг животен век.Прецизниот дизајн ќе обезбеди својата practicability во работата на високо перформанси Карактеристики - Боја : Сребро - Материјал : Јаглероден Челик - Size : Прибл. 4.59 x 2.4 x 0.4 cm. / 1.8 x 0.94 x 0.16 инч.- Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.- Повеќето ергономски дизајн со беспрекорна изработка.- Лесен за употреба со силна структура.- Одлично за corked шише шарм или други уметнички проекти.- Голем DIY материјал за чија peoople како DIY. - Боја : Сребро.- Големина : 4.59 X2.4 CM.Пакет Including25 x Овци Око Завртки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди