.

.

New
1 Кутија на 168PCS Овци Око Завртки Ноктите Постави Овците Око Завртки за Полнење Заградени Мулти - Овци Око Завртка Ноктите Одговараат на Овци Окото Штекер Кука Прсте?

1 Кутија на 168PCS Овци Око Завртки Ноктите Постави Овците Око Завртки за Полнење Заградени Мулти - Овци Око Завртка Ноктите

DEN 1303.20

Тековен
Во продавницата

Лесна инсталација, ги исполнува различни апарати за домаќинство апликација.Направен од материјал, издржлив да ја користите.Различни заеднички големина состанок најчесто работат потреби.Занает Одлуки : Погоден за DIY накит, виси фотографии, глинени скулптури, дрво тагови и други дрво занаети.Секоја мала завртка има тркалезна дупка на врвот.Description Are сте во потрага за еден професионален, достапен овци око завртка?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални овци око завртка мора да ги задоволи потребите.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Мешана Боја.- Материјал : Јаглероден Челик.- Пакување Големина : За 18x10x3cm.- Направен од материјал, издржлив да ја користите.- Различни заеднички големина состанок најчесто работат потреби.- Лесна инсталација, ги исполнува различни апарати за домаќинство апликација.- Секоја мала завртка има тркалезна дупка на врвот.- Погоден за DIY накит, виси фотографии, глинени скулптури, дрво тагови и други дрво занаети.Пакет Вклучувајќи 1 x Кутија на 168pcs овци око завртка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди