.

.

New
LastFor1 женски Спортски Тенис Skorts Активни Лесни Здолништа со Скриени Џебови за Голф Тренингот Работи Обука

LastFor1 женски Спортски Тенис Skorts Активни Лесни Здолништа со Скриени Џебови за Голф Тренингот Работи Обука

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Шел : 80% Најлон, 20% Spandex; Внатрешните Шорцеви : 92% Полиестер, 8% Spandex.Еластична затворање.Не Сува Чиста. [Прилично Pleated Здолништа] Овој тениски здолниште има посебна pleated дизајн за да се направи да изгледа тенок и модерен, со убави елементи, многу енергичен, и прави да блесне во спортот.Вашата гардероба потребите на оваа убава и удобно мода тенис здолниште. [Удобно Ткаенина & УВ Заштита] ткаенина е дише, лесни и навремено-отпорни, обезбедување на вас со максимална воздухот пропустливост и удобност за време на вежбање.Таа, исто така обезбедува UPF 50 + заштита од 98% на штетни ултравиолетови зраци за да се заштити вашата кожа. [Двојно Слоеви] Нашата тенис здолниште има два слоја, pleated здолниште и безбедност шорцеви, кој овозможи да уживате повеќе слобода и покриеност и да уживаат во спортот без грижи.Внатрешниот слој на панталоните се изработени од мек дише решетката ткаенина, кожа-friendly и дише. [Еластична Корселе & 3 Џебови] еластичен појас може да го сокрие стомакот и чувајте го на место.Тоа, исто така, има внатрешна еластична бенд, кој може да се прилагоди според сите сл.Невидливи џебови и две џебови наредени со шорцеви може да се одржи тенис, телефони, картички и други потреби. [Easy-To-Wear] Овој тениски здолниште ги комбинира модата и спорт функционира совршено.Тоа е многу погоден за тенис, одбојка, голф, работи, било внатрешна и надворешна активности, или дневни секојдневен носат.Се даде шанса да се обиде, тоа ќе ве направи сјај!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди