.

.

New
Кошер Секојдневен Жените Скромни Midi Лесни Памук Spandex Заострените Молив Здолниште

Кошер Секојдневен Жените Скромни Midi Лесни Памук Spandex Заострените Молив Здолниште

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

90% Памук, 10% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Midi молив здолниште со близок одговара дека tapers во полите.Модерен ретро должина, се повлече од половината се водат.Без џебови.Не цепнатинки.Unlined. 92% Памук 8% Spandex - класичен 'молив' стил - средна мала тежина ткаенина и опремени дизајн.Увезени; Машина за миење со ладна како бои.НЕ користете го паѓачкото шема да видиме големината на табелата во слики на производот.Кошер Секојдневен скромни средината на теле должина заострените молив здолниште во фигура ласкави тесен молив стил кој е блиску фитинг и хитови неколку инчи под коленото на повеќето жени.Лесно се меша и натпревар со блузи, кошули, јакни и џемпери.Во лесни, меки 90% памук 10% spandex со повлече од половината се водат.Без џебови.Не цепнатинки.Unlined.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди