.

.

New
JUSTTOP 2 x Автомобил се Тркалаат Бар Земи Рачки Зафат се Справи со Одговара за Jeep Wrangler YJ TJ JK Л & Гладијатор JT 1987-2020 со 3 Ремени и Ткаени Рачка(Црна)

JUSTTOP 2 x Автомобил се Тркалаат Бар Земи Рачки Зафат се Справи со Одговара за Jeep Wrangler YJ TJ JK Л & Гладијатор JT

DEN 383.76

Тековен
Во продавницата

СОВРШЕН КОМПАТИБИЛНОСТ : Земи Рачки инсталирате безбедно на двете поместена и не-поместена rollbars во минути одговара за Џип Л, Џ.К., TJ, ЗАБ и YJ Wrangler модели.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Дршка рачка лесно да се инсталира и да се стави надвор, нема потреба од било други алатки.3 Велкро кука и јамка ремени заврши и се зацврсти над универзал 2" - 4" поместена или unpadded спортски rollbar.И во повеќето случаи, без отстранување на покривот!.ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСТ ВОЗЕЊЕ : Дали ќе се вози или треба малку повеќе им помогне да дојдат во и надвор, нашите земи рачки за Џипови ви обезбеди со солидна го дофати точка па може да удри на патот брзо.СОЛИДЕН ДИЗАЈН : JUSTTOP се тркалаат бар зафат се справува имаат врвен квалитет направен од тешки дебели, nonslip најлон,Отпорни да се повлече, цврсти и трајни изградба.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 2 Парчиња X дршка на менувачот, ве молиме осигурете се дека овој производ е погоден за вашиот автомобил.Боја : Црна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди