.

.

New
Savadicar 4 x Рол Бар Земи Рачки Зафат Рачка за Jeep Wrangler YJ TJ JK Л & Гладијатор JT 1987-2021, Внатрешни Додатоци, Црно-Црвена

Savadicar 4 x Рол Бар Земи Рачки Зафат Рачка за Jeep Wrangler YJ TJ JK Л & Гладијатор JT 1987-2021, Внатрешни Додатоци,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

????PREFECT FITMENT Savadicar Paracord Земи Рачки prefect одговара за сите тркалаат барови, Дизајн за 1987-2021 Jeep Wrangler YJ ЗАБ TJ JK Л & Jeep Гладијатор JT. ????СОЛИДЕН ДИЗАЈН врвен квалитет направен од тешки дебели, nonslip најлон,Отпорни да се повлече, цврсти и трајни изградба, Savadicar се тркалаат бар дршка на менувачот во можност да го издржат повлече тежина од 400 lb. ????ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Нема потреба да се намали на баласт, зема минути да се инсталира.3 кука и јамка дизајн ремени заврши и се зацврсти над универзал 2" - 4" поместена или unpadded спортски rollbar.И во повеќето случаи, без отстранување на покривот!. ????БЕЗБЕДНО ВОЗЕЊЕ Овој грбовник бар додатоци за Jeep Wrangler може да помогне да се отстрани несигурни чувството кога патуваат без врати и ништо да го зграби на да.И да ви обезбеди со силна поддршка, како што се вклучено и исклучено автобус или средба трнлив патишта. ????ГАРАНЦИЈА за квалитет-Ако не сте 100% задоволни со Savadicar Земи Рачка, едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена, без прашања праша гаранција за парите назад со 1 година гаранција.Боја : Црно-Црвена Боја.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди