.

.

New
Туѓо Sunshade Jeep го Зграби Рачки - Премија Paracord Jeep Wrangler го Зграби на Менувачот, Лесно да го Инсталирате, со 3 Ремени & Зафат Рачка – Одговара на Jeep Wrangler и Jeep Гладијатор се Т

Туѓо Sunshade Jeep го Зграби Рачки - Премија Paracord Jeep Wrangler го Зграби на Менувачот, Лесно да го Инсталирате, со

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СУПЕР ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Земи n' оди!Зема минути да се инсталира.Тројно кука и јамка fastener рака дизајн го задржува го дофати, се справува со џип во место и се спречува да се урива, како и други евтини 2 рака модели.СУПЕР ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Земи n' оди!Зема минути да се инсталира.Тројно кука и јамка fastener рака дизајн го задржува го дофати, се справува со џип во место и се спречува да се урива, како и други евтини 2 рака модели.ПОЛЕСНО е ДА се ДОБИЕ ВО И НАДВОР - Дали ќе се вози крена Џип или треба малку повеќе им помогне да дојдат во и надвор, нашиот Џип рачки за тркалаат барови ви обезбеди со солидна џип костец точка па може да удри на патот брзо.СИЛНА КУКА И ЈАМКА FASTENER и ЦВРСТО ДИЗАЈН - Нашата 3 кука и јамка fastener ремени се силни, што значи дека можете да го користите нашиот Џип paracord се справува со сигурност да се во плус, тие нема да се смени, тока или колапс кон внатре.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ ЗА СИТЕ ТРКАЛААТ БАРОВИ - Нашите Jeep Wrangler се справува инсталирате безбедно на двете поместена и не-поместена се тркалаат барови во минути, вклучувајќи го и Л, JLU, JT, Џ.К., JKU, TJ, ЗАБ и YJ Wrangler модели.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди