.

.

New
GAYHAY 8 Biker Шорцеви за Жени - Стомак Контрола Висока Waisted Јога Тренингот Работи Шорцеви

GAYHAY 8 Biker Шорцеви за Жени - Стомак Контрола Висока Waisted Јога Тренингот Работи Шорцеви

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Не се Види Преку & Клеча Доказ : Нашата тренингот шорцеви е дебела доволно за да не се види-преку, но тоа не е толку густа што станува жешка и непријатно.Еластичен материјал обезбедува целосна покриеност за вас.Висок Половината Дизајн : Висок пораст корселе тренингот шорцеви се дизајнирани за стомак контрола и доволно покриеност додека виткање и се протега, се задржи чувството опфатени, обезбедени и контролирани совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација изгледа, Контурите на вашето тело во додворувања рационализација изглед. 4 Начин се Водат : Овие тренингот работи шорцеви за жени има добра еластична и 4-начин на истегнување.И блокирам шевовите се минимизира триење и chafing,Можете да се движите лесно, виткајте, клеча, се водат, или да направи било која поза сакате кога ќе се направи вежба.Се применува За Различни Прилики : Солидна Боја Лесна Biker Шорцеви се вашите суштински тренингот biker шорцеви.Нашите Моторџиски Шорцеви се мазни, еластичен, и удобен фитинг, prefect за јога,трчање, планинарење, вежбање, фитнес, било кој тип на тренингот, или секојдневна облека.Спецификација Гаранција : Ние нудиме 100% задоволство и 30 дена гаранција за враќање на пари за да сите јога панталони.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди