.

.

New
ZHONGSHILANSTORE Соголување Мултифункционален Клешти, што се Користи за Сечење Кабел, Crimping Терминал 0.2-6.0 mm Страна на Алатката Tools (Боја : Б)

ZHONGSHILANSTORE Соголување Мултифункционален Клешти, што се Користи за Сечење Кабел, Crimping Терминал 0.2-6.0 mm Страна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Како да го користите прилагодувањето на завртка : 1. Сврти прилагодување завртка за да се прилагоди на залак сила на сечилото, спротивно од стрелките на часовникот да се намали, и на стрелките на часовникот за да се зголеми. 2. Кога соголување тенки жици, се приспособат на завртка спротивно од стрелките на часовникот. 3. Ако жица е скршен, ве молиме да се прилагоди на завртката спротивно од стрелките на часовникот. 4. Ако тоа е тешко или невозможно да лупам исклучување, ве молиме да се прилагоди на завртката насока на стрелките на часовникот.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата на објектот внимателно пред да го купат.2. Освен за производите прикажани во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.Име на производ : 8-инчен мултифункционален автоматско жица соголување machine Length : 205mm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди