.

.

New
Кабел Извртување Алатка, Мали Тело Поцинкуван Површината Жица Stripper за Електричен Кабел за Брз Поврзување Извртување за Жица Заврши(2.5-4 плоштад жица универзална)

Кабел Извртување Алатка, Мали Тело Поцинкуван Површината Жица Stripper за Електричен Кабел за Брз Поврзување Извртување

DEN 237.36

Тековен
Во продавницата

【Висок Квалитет】Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите. 【Поцинкуван Површината】Тоа е чиста за да работат и да ја површината е од поцинкуван која е анти- ' рѓа. 【Услуга Гаранција】Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет на производот и најдобар клиент искуство, може да бидат сигурни да се купи.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да го контактирате овластениот сервис, Ние ќе го промени или наплата за било каква причина. 【Мали Димензии】Мали тело и тоа е лесно да се инсталира. 【Лесни】Лесен и тоа е лесно да се носат. 1. 100% сосема нов и висок квалитет 2. Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите. 3. Лесен и тоа е лесно да се носат. 4. Тоа е чиста за да работат и да ја површината е од поцинкуван која е анти- ' рѓа 5. Мали тело и тоа е лесно да се инсталира.

Останатите карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item:
Wire Twisting Tool
Optional Style:
2.5mm², 2.5-4 mm², 4 mm²
  :
Package List:
1 * Wire Twisting Tool :
  :
Note:
Only for BV hard wire, not for flexible wire :
Обновено

Слични понуди