.

.

New
22 Мерач Оцрни Отпорни Бакарна Жица 20 Метри Црна Боја за Уметност Накит Занает

22 Мерач Оцрни Отпорни Бакарна Жица 20 Метри Црна Боја за Уметност Накит Занает

DEN 2001.60

Тековен
Во продавницата

Боја Црна.Материјал Бакар.Големина 22 Мерач 20 Метри.Лакирани оцрни отпорни жица од Жица Елементи е одлична за изработка на накит, жица завиткување и изработката.остатоци резервација .Жица е направен од 99.99% бакар core доведе слободни никел слободни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди