.

.

New
SmartSign - К-4471-EG-12x18 -К-4471-на ПРИМЕР Приватно Вози се Потпише од Страна | 12 x 18 3M Инженер Одделение Рефлексивни Алуминиум Црно на Бело

SmartSign - К-4471-EG-12x18 -К-4471-на ПРИМЕР Приватно Вози се Потпише од Страна | 12 x 18 3M Инженер Одделение Рефлексивни

DEN 550.80

Тековен
Во продавницата

3 M ОВЛАСТЕНИ.Овластен знаци се овластени да го 3 M Исти Компонента Систем.Оваа уверува дека се знаци на трајни надвор.ИЗДРЖЛИВИ АЛУМИНИУМ.Знаци употреба 3 M рефлексивни Инженер Одделение филм монтирани на 63 mils дебел алуминиумски и трае до 7 години надвор.Знаци не се ниско-цена пластични јадро.ЛАМИНАТ.Графика се заштитени од временските услови и злоупотреба.Графити може да се чисти надвор.Ламинат знаци outlast конкурентна unlaminated или overcoated знаци.ЗАОБЛЕНИ ЌОШИЊА.Знаци имаат заоблени агли и брус-бесплатно агли за безбедно ракување, подолг живот и професионален изглед.ИНСТАЛАЦИЈА.Сите знаци се со брус-бесплатно агли и 3/8" удирани со тупаници и пред-расчисти дупки.Знаци планината да се U-канал мислења, квадрат или круг поцинкуван мислења, дрвени натписи и синџирот линк огради.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди