.

.

New
PK Моќ 13V AC/DC Адаптер за РКА RTS7010BE1 RTS7010B-E1 Bluetooth Домашен Театар Звук Бар Говорникот Напојување Кабелот Кабел PS Полначот Мрежа PSU

PK Моќ 13V AC/DC Адаптер за РКА RTS7010BE1 RTS7010B-E1 Bluetooth Домашен Театар Звук Бар Говорникот Напојување Кабелот

DEN 333.36

Тековен
Во продавницата

Текст Volt Опсег : 100-240 V (во Светот во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни, pls се чувствуваат слободни да контакт. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Кабелот за Напојување/Полнач( Не-ОЕМ ) Истиот Ден Превозот од САД!КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели во Опис на Производот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно Прифати Вратат и да Ви ги Даде Вашите Пари Назад.Без Прашања Праша. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите.PK-Енергетски производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) PK-Моќ AC адаптери произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат заштита карактеристики против неточни напон, краток спој, внатрешни прегревање. 100% компатибилност со оригиналниот.Пакет Содржина : 1 x Полначот Услугата Информации : Во услови на употреба, гаранција и други производ прашања, ве молиме прво го испрати е-Мејл и контакт со нашата служба за корисници центар.За сопствени интереси и безбедност, ако постои сите абнормални состојби кога се користи производот, ве молиме престане да го користи веднаш и контакт со нашата служба за корисници центар .Како да контактирате со нас? Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето.Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја e-mail порака.Ние ќе ми биде драго да го реши секој проблем за вас во рок од 24 часа.Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.Гаранција : 30 Дена За Враќање На Пари Вети 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција!Понудата Со Доверба!!!Никој Не Удира Нашите Услуги На Клиентите!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди