.

.

New
KONKIN BOO Замена AC Адаптер за Cisco CP-6800-PWR-NA IP Телефон 6800 Серија 6851 6841 Напојување

KONKIN BOO Замена AC Адаптер за Cisco CP-6800-PWR-NA IP Телефон 6800 Серија 6851 6841 Напојување

DEN 457.92

Тековен
Во продавницата

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста на контролата работна температура и стабилна работа.ЗАМЕНА на ПРОИЗВОДОТ : (Не-ОЕМ но, 100% Компатибилен)// Влезен Напон : AC 100-240 V (во Светот AC Влез).Кабел Должина : 4ft.AC Адаптер За Cisco CP-6800-PWR-NA IP Телефон 6800 Серија 6851 6841 Напојување.AC Адаптер За Cisco CP-6800-PWR-NA IP Телефон 6800 Серија 6851 6841 Напојување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди