.

.

New
SMDMM Есен и Зима Мажите Поставува Дуксери+Панталони Спорт Одговара на Повик, Суичери Спортски Тренерки (Боја : Црна, Големина : 4XL Големина)

SMDMM Есен и Зима Мажите Поставува Дуксери+Панталони Спорт Одговара на Повик, Суичери Спортски Тренерки (Боја : Црна, Големина

DEN 7858.80

Тековен
Во продавницата

Носат великодушно и елегантно, удобно со ткаенини.Додадете смисла на улица сензибилитет за толкување на модерен став на нови интересни модни。.Издание тип : мода/спорт/рекреација。.Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваат чувство на слобода.Големина на овој костим е мал, ве молиме потврдете големината пред ставање на ред.Носат великодушно и елегантно, удобно со ткаенини.Додадете смисла на улица сензибилитет за толкување на модерен став на нови интересни модни。Издание тип : мода/спорт/рекреација。Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваат чувство на слобода.* Големина на овој костим е мал, ве молиме потврдете големината пред ставање на ред.Ве молиме погледнете го големина на табелата пред да го купат.Answer : ___________________________ Note : Не, вклучувајќи bag1.Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. 2.Бидејќи на осветлување и екранот,таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди