.

.

New
Мажите Потење Одговара на Спортски Јакна+Панталони Tracksuits Одговараат на средината на сина 4XL

Мажите Потење Одговара на Спортски Јакна+Панталони Tracksuits Одговараат на средината на сина 4XL

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Мажите спортски и џогирање носат се направени од високо-квалитет полиестер влакно, мека и дише нега на кожа, ткаенина.Материјал Состав : 100% Полиестер.Стил : Случајни.повод : чисто и модерен стил, многу погодна за секојдневно носење, шетање, излет забава, домашна декорација, салата, пешачење, трчање, џогирање, спортски, вежба, кондиција, кошарка, фудбал, обука, пешачење или други активности на Отворено.Пакетот вклучува : 1 во машка пот јакна и 1 мажи џогирање панталони.Материјал : Polyester Material Состав : 100% Polyester Origin : CN(Потекло)е Применливо Сцена : Daily Style : Casual Applicable Сезона : Пролет И Autumn Collar : МАНДАРИНА COLLARPant Затворање Тип : Еластична Waist Closure Тип : Zipper Sleeve Должина(Cm) : Full Gender : MENOut Страна Должина : Целосна Length Decoration : Pockets Pattern Тип : Крпеница.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди