.

.

New
DIAOD Ashtray Декорација Креативни Ashtray Занает Подарок Чај Маса Декорација Ashtray Декоративни Декорација Цигара случај

DIAOD Ashtray Декорација Креативни Ashtray Занает Подарок Чај Маса Декорација Ashtray Декоративни Декорација Цигара случај

DEN 3484.32

Тековен
Во продавницата

★Бамбус цигара ashtray со фиока, може да се стави цигари, дневна соба кафе на маса, декорација, занает подароци. ★ Производ Големина : беа 25,5*6.5*14cm Материјал : Бамбус, Пакување* 1. ★ Четири Цигари сопствениците за пушење погодност, да ги задржи вашиот десктоп чисти. ★ Погодни за дома, хотел, кафе продавница, тераса и други ретро десктоп украси. ★ Модерен дизајн, handprints совршен модел, роденден, годишнина, Денот на Вљубените специјален подарок.Име : Ashtray Color : Yellow Material : Bamboo Additional карактеристики : собирање, decoration Feature : Еко-Пријателски, лесно да се use This производ е Ashtray, остатокот не е за sale Manual мерење е прирачник за мерење.Поради различни фактори, како што мерење алатки и мерни методи, 1-3cm грешка ќе се случи.Производот се зема во вид, затоа што екранот е различен, ве Молиме да преовладуваат во вид, ви благодариме за understanding Package : 1 * Ashtray With разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување,ви Благодариме за разбирањето!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди