.

.

New
Chiconon Пура Ashtray Кристал Пепел Носителот Стакло Цигара Ashtray за Отворен и Затворен Дома Декорација

Chiconon Пура Ashtray Кристал Пепел Носителот Стакло Цигара Ashtray за Отворен и Затворен Дома Декорација

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мазна и никогаш не гребнатини на вашите раце, да се намали времето на чисто, многу повеќе време да уживате.72 инчи/12 x 12 cm.За да НЕ ви се ДОПАЃА СТИЛОТ/БОЈА причина или големина на проблемот, клиентот има обврска да ги врати предметите во нашата установа во MD, НИ Напомени : 1.МАТЕРИЈАЛ - Во сад е направен од висок квалитет на фацетирани кристал со пенливи намалување, стакло сад станува цврсти и издржливи, Тоа овозможува долг животен век со антиоксидантни и отпорност-отпор функција.Тоа е доволно тежина дека тоа нема да се удар над.ГОЛЕМИНА - 4.Лесен за чистење!Само истурете бонбони надвор и исплакнете го под вода.ДИЗАЈН - Нашите кристал сад има четири мали вдлабнатини кои може непречено да се одржи на candys.Мазна и никогаш не гребнатини на вашите раце, да се намали времето на чисто, многу повеќе време да уживате ФУНКЦИИ - Нашите нерѓосувачки челик сад со вода за чување на резервоар, чадот може да се стави во вода да го изгаснат, а потоа се стави во сад, повеќе чисти и санитарните ПРИЛИКИ - Овие пенкало чинии се совршени за вашата тераса, базен, брод, земја клуб, канцеларија, ресторан или било каде ви се допаѓа пенкало или бонбони., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков ви Благодариме за вашето разбирање!.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и сл.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди