.

.

New
YANG1MN Буда Олеснување Смола Ashtray со Капак Модата Дом Дневна Соба и Спалната соба Хотел Десктоп Складирање Кутија Декорација Подарок 16 16 7CM

YANG1MN Буда Олеснување Смола Ashtray со Капак Модата Дом Дневна Соба и Спалната соба Хотел Десктоп Складирање Кутија Декорација

DEN 1608.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : смола, фина изработка, креативен дизајн.Големина (должина * ширина * висина) : 16 * 16 * 7cm.Десктоп декорација : креативни круг, ретро дизајн, врежана статуата на Буда, полу-рачно изработени, декорирате вашиот десктоп простор.Убава и практична настава : креативни ashtray, чад резервоарот дизајн, погодно за ставање на цигари.Потоне дизајн, може да се полнат со вода, лесно да го изгаснат цигари.Користете сцена : погоден за домашни мебел, дневни соби, подароци, ресторани, барови, сувенири, спални соби. 1. Прирачник за мерење на реалните објекти ќе предизвика пореметувања во големина!2. Поради снимање светлина, различни монитори може да има некои хроматските аберации, ве молиме обратете се до вистинска работа!3. Овој производ е полу-готови, и може да има мали недостатоци, кои нема да влијае на појавата.Perfectionists, ве молиме да ги купите внимателно!4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди