.

.

New
Jsmhh Drawstring Ранец, Торба Летна Свежина Позадина Спорт Салата Sackpack Отворено Јога Салата Пливање Патување Танц Плажа Sackpack за Девојки Мажи & Жени Тинејџерски (Боја : 1)

Jsmhh Drawstring Ранец, Торба Летна Свежина Позадина Спорт Салата Sackpack Отворено Јога Салата Пливање Патување Танц Плажа

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Drawstring затворање : Тоа може да се здипли во себе брзо со компактен."прашај : 1.Исто така, таа е погодна да се гледаме како подарок за вашето семејство или пријател или колега.Висок капацитет : оддел за превоз на вашата облека чевли крпа книги секојдневно материјали итн.Можеби сте патување спортски љубовник.Унисекс sackpack има направено со Полиестер ткаенини дебели и доволно силни за не е лесно да се нула или солза!Со прилагодливи широка и удобна drawstring рамо ремени лесно да се опуштиме и да се приспособат.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Лесни мали и удобно нашите gymsack се унисекс и одговара за повеќе активности, вклучително и пливање одење кампување ден патувања спортски практики преку ноќ останува патување одмор јога трчање, џогирање шопинг салата спортски или училиште ЈП лекција и други деца отворено настани. Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.Персонализирана Торба може да понуди безброј користи како отворено спорт на плажа одмор на училиште дома патување чување итн.Нашите Drawstring ранец ќе ви даде совршен одговор.Погоден за работа и студирање на отворено спортски пливање патување итн.Лесен дизајн ќе го намали вашиот товар.Исто така добро за промотивни рекламирање материјали саеми, концерти роденден партии бебето тушеви и многу повеќе.Исто така Овој Drawstring ранец е совршен Придружник без разлика спортски или рекреативни активности во или надвор од градот.Големина : 16x14inch/42x36cm.Оваа drawstring ранец е совршен за спортски велосипедизам шопинг тури училиште часови празници и сл.како и фитнес опрема, како што се фитнес облека и бански костуми perfect.Нашите Drawstring Кеси со новина модели и Лесно да се изврши, тоа е навистина прекрасен подарок идеја за вас.Обновливи & Washable It може да се мијат или машина изми Ние ви препорачуваме да се мијат по период на употреба за да се задржи ранец чисти и tidy Enough Capacity Our drawstring ранец е 14x16 инчи во големината и капацитетот е доволно голем за да Можете да инсталирате книги таблети чаши вода чадори и сл.Можеби само некој студент или канцелариски работник.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди