.

.

New
Четири Парче 2cm Широк Метален Пастелни Бои Мини Ноктот Клип на Косата Додаток Сет

Четири Парче 2cm Широк Метален Пастелни Бои Мини Ноктот Клип на Косата Додаток Сет

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

Четири парче метален пастелни бои мини ноктот клип на косата додаток во собата.Одлично за секојдневна употреба.Стилски, удобен и издржливи.Сет содржи 4 бои : Јоргованот, розова, сребро и виолетова!.Околу Големина : 2cm.Тренди четири парче 2cm широк метален пастелни бои мини ноктот клип на косата додаток во собата.Сет содржи 4 бои : Јоргованот, розова, сребро и виолетова!Стилски, удобен и издржливи.Околу Големина : 2cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди