.

.

New
Рака Подготвени Шарени Денот на Мртвите Черепот Шема, Клуч и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката за Дома, Entryway, Пред В?

Рака Подготвени Шарени Денот на Мртвите Черепот Шема, Клуч и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор

DEN 2323.20

Тековен
Во продавницата

【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да се задржи сите на едно место, без грижи.Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите. 【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи пошта, писмо, пари, паричници, итн.Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе.Тоа е голем mail организатор и клучните решетката да го користите во вашиот entryway, плакар, кујната или канцеларија за да го задржи вашето предмети уредни и организирани. 【Стилски Оркестарот Копче Кука】На декоративни копче рек организаторот за ѕид се изработени од Тврда Пластика со стилски печатење дизајн, натпревари различни farmhouse оркестарот стилови.Вистински око-catcher во вашиот дом.Имајќи тежина помалку од 2 KG. 【Лесно да се Инсталира】Користите нашите клучни носителот директно со лепило без оштетување на ѕидот.Вие само треба да се држиме ѕидот со лепило и почекајте неколку минути да се користи тоа. 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.Клучни Полица Големина : 6.3x2.3x1.0 Инчен, Куки Должина : 1.4 Инч.Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за нови домашни сопственици!.Никогаш не misplace вашиот копчињата повторно!Овој мулти-функционални Копче и e-Mail Држачот за Ѕид нуди совршено решение за да се задржи вашиот виси предмети уреден и организиран!Полица има доволно простор за складирање на пошта и во очекување на сметки кои се потребни за внимание на прво место!Тоа е 5 куки, можете да го користите за да се одржи куќа&автомобил копчиња, ремени, капа, чадори.Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!Производ Карактеристики : Димензии : 6.3" x 2.3" х 1.0" Кука Должина : 1.4" Пет клучни куки и задната полица Лесно и брзо инсталација на Високо квалитетни и издржливи тешко пластични изградба Елегантни и модерни печатење дизајн, натпревари различни декор стилови Пакет се Вклучуваат : 1 × Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди