.

.

New
Мед Пчела Подарок Шминка Торба Пчела Тематските Подарок Мотивациони Подарок за Жените Пријатели Козметички Торба Инспиративни Подарок за Ќерка, Сестра Роденден Д

Мед Пчела Подарок Шминка Торба Пчела Тематските Подарок Мотивациони Подарок за Жените Пријатели Козметички Торба Инспиративни

DEN 157.20

Тековен
Во продавницата

Инспиративни Подарок Шминка Торби : двострано печатени, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со секојдневна употреба.Овој Козметички Торба е направен од Памук и лен, материјалот го прави шминка кеси практични и трајни производи за секојдневна употреба, лесен и лесно да се носат, обновливи и долготрајни.тоа е лесно да се чисти, може да се мијат со рака мие.Еден Сентиментален подарок да потсетам на вашата љубов да сестра и пријателство.Таа ќе мисли на вас кога таа се погледне во него.Смешно Пчели Тематските Подарок Козметички Торба : Смешни сестра подарок, сестра во законот подарок; единствен Козметички Торба подарок идеја за најдобра сестра, нови сестра ми, сестра ми, душата сестра, unbiological сестра, брат, сестра, постара сестра, малата сестра, bestie, девојка, невестата, деверуша.Пријателство Инспиративни Подарок Шминка Торби : Соодветна големина и просторот, составот кеси мерка приближно 10 x 6.7 инчи/ 25 х 17 cm, која има многу простор за складирање за да ги зачувувате вашите многу за козметика.Може да ги чувате вашите козметика лесно, како што се шминка четки, маскара, кармин, брише и така натаму.Мазна патент во поволна изглед, тесни за заштита на објекти во, тоа може да се обезбеди вашите предмети што не се лесно да падне.Еден начин да ви кажам благодарам на тоа лице кои стоеја со вас преку сите, за својата љубов,охрабрување во вас.Охрабрување Honeybee Подароци Патување Козметичката Торбичка : Соодветна големина и просторот, составот кеси мерка приближно 10 x 7 инчи/ 25 х 17 cm, која има многу простор за складирање за да ги зачувувате вашите многу за козметика.Може да ги чувате вашите козметика лесно, како што се шминка четки, маскара, кармин, брише и така натаму.Мазна патент во поволна изглед, тесни за заштита на објекти во, тоа може да се обезбеди вашите предмети што не се лесно да падне.Слатка подароци за Најдобрите и добар пријател е роденден,Thanksgivig ден,Божиќ,размена и подароци.Beekeeper Подароци : Оваа шминка торба не само што може да се користи како шминка торбичка, но исто така може да се користи за чување на накит, електронски додатоци, toiletries и така натаму.Тоа е одличен подарок за вас и вашиот пријател, како што се роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, Нова Година и сл.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди