.

.

New
Виолетова Магла Mandala Плажа Крпа Голем Круг Ќебе за Жените Лотос Цвет Tassels Памук Пикник Јога Tablecloth Мат Густа Вода Абсорбента 60 Инчи,Виолетова Mandala

Виолетова Магла Mandala Плажа Крпа Голем Круг Ќебе за Жените Лотос Цвет Tassels Памук Пикник Јога Tablecloth Мат Густа

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✿МУЛТИ УПОТРЕБА : Овие декоративни крпи можат да се користат не само како бања пешкир или плажа ќебе, но исто така важи и за јога мат, бохемски tapestry, ѕид виси, bedspread, ѕидни украси, ѕид уметност, кревет маска, соба divider, завеса, маса крпа, колеџ ученичкиот дом, пикник ќебе и плажа фрли.Нашиот круг плажа ќебиња се направени од 100% памук и тоа е погуста отколку заеднички круг плажа крпа. *Виолетова Магла Памук плажа крпа лесно може да го апсорбира вода по добивање влажни.Со нашиот Круг на Плажа Крпа, ќе се добие модерен дизајн, издржлива материјал и посебен шопинг искуство.Оваа крпа е ултра мека, absorbable и издржливи, одговара на вашата деликатна кожа совршено.✿ПРЕГОЛЕМИ И ДЕБЕЛИ : На огромен круг на плажа крпа дијаметар е од 60 инчи, тоа се вклопува до 2 возрасни на овој крпа удобно. *Тоа ќе биде подобро миење на рацете на плажа крпа и виси да се исуши.Така, тоа може да ве загрее и да останат суви после капење или пиење.Ќе биде најмногу стилски лице на плажа или на базен!.Така, тоа може да ве загрее и да останат суви после капење или пиење. *Специјален дизајн може лесно одговара на вашиот фустан, кошула, здолниште, одговара за одмор, дома или на страна.Рачно или во машина за миење, бои никогаш нема да избледени. *Издржлив материјал е многу безбедност и дебелина, одговара за својата деликатна кожа. *Тоа ќе биде подобро миење на рацете на плажа крпа и виси да се исуши.Така, тоа може да ве загрее и да останат суви после капење или пиење. *Виолетова Магла Памук плажа крпа лесно може да го апсорбира вода по добивање влажни. *Прекрасни mandala дизајн и tasseled дополнителните околу рабовите направи популарен меѓу младите и возрасните. *Прекрасни mandala дизајн и tasseled дополнителните околу рабовите направи популарен меѓу младите и возрасните. *Издржлив материјал е многу безбедност и дебелина, одговара за својата деликатна кожа.Боите на круг крпи се различни како на сликата. *Виолетова Магла Памук плажа крпа лесно може да го апсорбира вода по добивање влажни.Оваа крпа е ултра мека, absorbable и издржливи, одговара на вашата деликатна кожа совршено. *Прекрасни mandala дизајн и tasseled дополнителните околу рабовите направи популарен меѓу младите и возрасните. ✿ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : трајни мека крпа суши надвор побрзо отколку обичните памучни пешкири, висат надвор за неколку минути и ќе можете брзо да се користи повторно.Живописни бои и убава модел се многу популарни и стилски меѓу младите и возрасните.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди