.

.

New
Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery Летаат Лист, Големина 70, Taupe/Папаја

Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery Летаат Лист, Големина 70, Taupe/Папаја

DEN 1271.76

Тековен
Во продавницата

Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery Летаат Лист е прифатлива, трајни опција за чување на вашиот коњ удобно во летниот временски услови.Изработени од лесен и дише мали mesh ткаенини, што останува се обезбеди со двојно surcingle и кука и јамка пред затворање, прилагодлив крстот стомак surcingles и ногата ремени.Рамената се наредени, и опашка размавта ја зголемува покриеност.Од Довер Saddlery : лидер во equestrian производи за над 40 години нудејќи им на најдобар квалитет на коњ и јавач производи во текот на НАС.Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery Летаат Лист, Големина 70, Taupe/Папаја - Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery Летаат Лист е прифатлива, трајни опција за чување на вашиот коњ удобно во летниот временски услови.Изработени од лесен и дише мали mesh ткаенини, што останува се обезбеди со двојно surcingle и кука и јамка пред затворање, прилагодлив крстот стомак surcingles и ногата ремени.Рамената се наредени, и опашка размавта ја зголемува покриеност.Увезени.Машина за миење топло со благ детергент; нема ткаенина омекнувач или кајгана.Линија сува.Тело : полиестер.Обврзувачки : полипропилен.Достапни во повеќе бои и големини.За Довер Saddlery : Довер Saddlery само што нуди квалитет на производи за кои тие ќе ги користат за своите коњи, па можете да имате целосна доверба во вашиот секое купување.На Довер традицијата која започна во 1975 година продолжува и денес - користење на нивното разбирање на коњи и спорт подобро да им служи на equestrian клиентите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди