.

.

New
X-DREE 200Pcs SNB1.25-3 Не-Изолирани Лопата Кабел Вилушка Студ Терминали Конектор AWG22-16 0.5-1.5mm2(200Pcs SNB1.25-3 Terminales де espárragos де horquilla де кабел де pala не aislados Conector AWG22-1

X-DREE 200Pcs SNB1.25-3 Не-Изолирани Лопата Кабел Вилушка Студ Терминали Конектор AWG22-16 0.5-1.5mm2(200Pcs SNB1.25-3

DEN 264.24

Тековен
Во продавницата

Име на производ : Не се Изолирани Вилушка Терминал;Модел : SNB1.25-3;Дизајн : Вилушка Тип.Материјал : Метал;Боја : Сребро Тон;Одговара Кабел Големина : 0.5-1.5mm2 (А. В. Г 22-16).Одговара Линија Јадрото со Дијаметар од : 3.2 mm/0.12";Совет Ширина : 5mm/ 0.2".Вкупна Должина : 14mm/ 0.55";Max.Актуелни : 19НА(Longitud вкупно : 14 mm / 0.55' '; Corriente máx. : 19 A.Net Тежина : 47g;Пакет Содржина : 200(+/-2%) x Не се Изолирани Вилушка Терминал(Peso neto : 47 g; Contenido del paquete : 200 (+/- 2%) x Terminal де horquilla гревот aislamiento.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди