.

.

New
Yinpecly М2.5 x 10мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава на Машина Завртки Завртки се Комбинираат со Пролетта за Миење и Обичен Подлошки 20pcs

Yinpecly М2.5 x 10мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава на Машина Завртки Завртки се Комбинираат со Пролетта

DEN 155.76

Тековен
Во продавницата

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 20 x Филипс Пан Глава на Машина Завртки Завртки. 【ГОЛЕМИНА】- Глава Дијаметар : 4.6 mm / 0.18"; Раководител Дел Дебелина : 2.1 mm / 0.08"; Рамен Заптивка Дијаметар : 5.5 мм / 0.22"; Рамен Заптивка Дебелина : 0.5 mm / 0.02". 【КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ】- Пан глава на машина завртки, Филипс диск.Метрички машина завртки за универзална употреба. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени на 304 нерѓосувачки челик Материјал, силни и издржливи.Исто така има добра отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа. 【АПЛИКАЦИЈА】- На fastener е главно се користи за инсталирање и поврзување на мебел, челична рамка, механичка опрема, електрични апарати, итн.Yinpecly Филипс Пан Глава На Машина Завртки Bolts Description : 1. Крстот вдлабнати пан главата механички завртката е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик ладно фалсификување, силни и издржливи.Исто така има добра отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа.2. На fastener е главно се користи за инсталирање и поврзување на мебел, челична рамка, механичка опрема, електрични апарати, итн.и има силна поврзаност сила.3. Пан глава на машина завртки, Филипс диск.Метрички машина завртки за универзална употреба.Спецификација : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Color : Silver Head Дијаметар : 4.6 mm / 0.18"Главата Дел Дебелина : 2.1 mm / 0.08"Рамна Заптивка Дијаметар : 5.5 мм / 0.22"Рамна Заптивка Дебелина : 0.5 mm / 0.02"Пакет Содржина : 20pcs x Филипс Пан Глава на Машина Завртки Завртки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди