.

.

New
FeiMOCAT Јога Мат, Здравје и Фитнес Екстра Дебели 71-Инчен Долго Удобност Пена, Јога Мат за Вежбање (Сина)

FeiMOCAT Јога Мат, Здравје и Фитнес Екстра Дебели 71-Инчен Долго Удобност Пена, Јога Мат за Вежбање (Сина)

DEN 2196.00

Тековен
Во продавницата

[БРОД ОД НАС] 3-7 ДЕНА БРЗА ИСПОРАКА. [БРОД ОД НАС] Материјал : гума. [БРОД ОД НАС] неговата мат обезбедува стабилна, не се лизга површина која може да ви помогне да се постигне целосна корист на јога и многу други вежби. [БРОД ОД НАС] Многу комфорни и издржливи на било тешко површината. [БРОД ОД НАС] Големина : 182x60x1 cm / 71.7x23.6x0.4 инчи.Пакет се Вклучени : 1 PC не се лизга јога мат , 1 PC на рака , 1 PC мрежа пакет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди