.

.

New
Desheze Јога Мат Пурпурна Сирена Девојка Пилатес Мат Не се Лизга Вежба Мат TPE Еко Пријателски Спорт Мат Дебели 6mm со Јога Превозникот Торба 32x72 во

Desheze Јога Мат Пурпурна Сирена Девојка Пилатес Мат Не се Лизга Вежба Мат TPE Еко Пријателски Спорт Мат Дебели 6mm со

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : TPE.Димензии : 72x24in/72x32in, дебелина 0.6 см.Тежина : 1kg/1.7 кг.Desheze јога мат помина на квалитетот, инспекција и сертификација на ЕУ СТИГНЕ и CA65. Јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал.TPE има висока густина, голема еластичност, 100% не-токсични, невкусна и нема штетни хемикалии.Во споредба со не-зелена ПВЦ, NBR и ЕВА јога душеци, цената на TPE јога душеци е прифатливо.Можете лесно да го направите јога, пилатес, седат прозорци, гимнастика и повеќе на мат.Овој мат целосно го штити вашиот ' рбет, колената, лактите и задникот.Тоа има шари против пролизгување дизајн на предната и задната страна за да се спречи скриени shift предизвикани од лизгање движење за време на вежбање.Затворен мобилен пенење технологија.Меки и удобни, високо еластична, пак да се врати многу брзо по се истакна.Сертификат за квалитет : Desheze јога мат помина на квалитетот, инспекција и сертификација на ЕУ СТИГНЕ и CA65, тоа е зелена доволно и сигурна и безбедна.Еколошки TPE : јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал.TPE има висока густина, голема еластичност, 100% не-токсични, невкусна и нема штетни хемикалии.На трошоци на производство на TPE е релативно висока.Во споредба со не-зелена ПВЦ, NBR и ЕВА јога душеци, цената на TPE јога мат е прифатливо, а неговата служба живот е многу долго.Проширување и Задебелување : големината на јога е 72x24in/32x72in,дебелина 0.6 см, висока густина дизајн, меки и удобни, подобро да ја заштитите вашите зглобови.Анти-Лизга Напред и Назад : Овој мат целосно го штити вашиот ' рбет, колената, лактите и задникот.Тоа има шари против пролизгување дизајн на предната и задната страна, која може ефикасно да се спречи скриени проблеми предизвикани од лизгање поместување за време на вежбање.Спорт : Можете лесно да го направите јога, пилатес, седат прозорци, гимнастика и повеќе на мат.Тоа може да се користи од страна на мажите и жените и децата.Затворена-Cell Пенење Технологија : Овој мат е мека и удобна, високо еластична, и одбиените топки многу брзо по се истакна.По-Продажбата на : Ако не сте задоволни со купените мат или имате било какви проблеми со квалитетот, ние ги поддржуваме со замена или враќање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди