.

.

New
Mizuno Мажите Бран Инспирира 13 Работи за Чевли

Mizuno Мажите Бран Инспирира 13 Работи за Чевли

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Мрежа.Гумен ѓон.Двојно Фан Бран за максимална поддршка, без додаде тежина или вкочанетост.U4ic X пета оптоварување за повеќе амортизирање на слетување.Топ midsole вклучува нови U4ic соединение за повеќе одговора и издржливи возење.Подобрување на воздух мрежа зголемува breathability и флексибилност.Помек јака обезбедува сит, удобно пета одговара без иритација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди