.

.

New
ASICS на Жените Гел-Torrance 2 Трчање

ASICS на Жените Гел-Torrance 2 Трчање

DEN 958.80

Тековен
Во продавницата

Синтетички-и-мрежа.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ технологија амортизирање систем - Attenuates шок за време влијание фаза и се овозможува непречено транзиција кон midstance. -.Mesh Горниот Обезбедува одлична удобност и breathability.Се чувствуваат удобно во текот на целиот ден долг на жените, ГЕЛ-TORRANCE 2 sportstyle чевли.Фали рационализација дизајн со префинет мрежа горниот дел, на ГЕЛ-TORRANCE 2 чевли е современа класика.Но, тоа не е за сите што изгледа - додадовме внатрешна пета контра за поддршка како што се движите, без разлика дали сте бегале од салата или само на нозете во текот на целиот ден.Дополнителна поддршка доаѓа од нашите AMPLIFOAM технологија, лесен слој на екстра амортизирање во midsole на чевли, додека издржливост доаѓа од пластични и гумени outsole, која им помага на овие чевли издржат долго-рок носат.За обновено чевли кои изгледа како добра како таа се чувствува, не гледам подалеку од гелот-TORRANCE 2 sportstyle чевли.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди