.

.

New
Нова Рамнотежа на Жените 510 V5 Трага Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените 510 V5 Трага Работи за Чевли

DEN 1112.40

Тековен
Во продавницата

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Cushioned Трчање : ABZORB midsole технологија во ова тркач апсорбира влијание преку комбинација на амортизирање и компресија отпор, и гумени outsole дава сила и издржливост.Вграден-Во Off-Road Технологија : Toe Заштита на технологијата им помага на заштита на нозе од карпи, корени и остатоци, додека ВО Упатуваа на outsole обезбедува сестран влечење за време на двете - и off-road активности.Кадифен, Cushioned Трчање : Овие тркачи функција лесни за вбризгување-украсениот ЕВА пена midsoles да се обезбеди лесен амортизирање и NB Мека + Поддршка за Вметнување на мемориската удобност што трае.Изградена Минатата : Со сите-во текот трајни изградба и агресивна lugged outsole, овие трага работи чевли се дизајнирани за да застане до сите на вашите активности на отворено.Атлетик Естетски : Со синтетички и решетката горен дел што ја испорача breathability и врвен квалитет одговара, овие работи чевли, исто така, ја пофали со стилски изгледа да се вклопуваат во со вашиот активен животен стил.Ние се залагаме за нешто поголемо од патики.Ние шампион оние кои храбро се водени од своите страсти.Ние го подигнете спорт.Ние не десната страна на луѓето и на планетата.Заедно, ние се вози значајна промена во заедници во целиот свет.Добивме Сега.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди