.

.

New
Ранец Schoolbag Погоден за тинејџерите студентите Туристички Ранец за Лаптоп Компјутер Bookbag со Полнење преку USB Порта за Мажи Жени (ЦРНА)

Ранец Schoolbag Погоден за тинејџерите студентите Туристички Ранец за Лаптоп Компјутер Bookbag со Полнење преку USB Порта

DEN 527.76

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Добредојдовте на нашата Продавница, Висок квалитет полиестер, трајни, долго време.Тоа нуди висок и долго трае перформанси и минимална тежина.S рамо бенд, прилагодлив поместена рамо ремени за лесно поддршка и подобрување на назад за удобно се чувствуваат.Различни стилови за вашиот избор, во една боја и печатени светла секојдневен daypack.Ултра Јасна и убава, за разлика од нормалното печатење.Популарна со деца и тинејџери.За студентите, колеџ, кампување, планинарење, патување или други апликации.Со својот луксузен изглед, голем подарок.Совршен присутни и подарок за вашите роднини и пријатели.Најдобар Подарок Идеи.Практична роденден подароци и функционална подарок за оние кои одат на училиште, да патуваат и да работат.За вашите деца, мајка, татко, најдобри пријатели.Ранец со доплата порта.USB Полнач пристаниште е погодно надворешна врска, што нуди лесен пристап да ја полните вашата уреди.Поврземе вашиот телефон и да бидете во движење.Headphone интерфејс обезбеди удобен за да слушате музика.Материјали : Најлон +ПВЦ+ полиестер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди