.

.

New
Фудбал Играч Ѕвезда Роналдо CR7 Мултифункционален Патување Студент Ранец Фудбалски Клуб Фанови Bookbag (Црна Стил 9)

Фудбал Играч Ѕвезда Роналдо CR7 Мултифункционален Патување Студент Ранец Фудбалски Клуб Фанови Bookbag (Црна Стил 9)

DEN 1127.76

Тековен
Во продавницата

1.Најдобар Подарок за Роналдо Фанови. 2.Ранец МАТЕРИЈАЛ : водоотпорен Висок квалитет на платно со целосна обвивка, товарот но лесен.Поместена рамо ремени се широк со висока пропустливост материјал, намалување на притисок на рамото и вратот, а имајќи кул кога ќе го носат тоа за долго време. 3.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ОДДЕЛ : Ранец карактеристики повеќе прегради за складирање и можности за дополнителни материјали и опрема како вашиот лаптоп, i Phone, i Pad, пенкало, копчиња, паричник, книги, облека, шише, пасош и повеќе, надворешен USB со вграден-на полнење кабел. 4.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 19×6×12 инчи. 5.Тоа е голем ранец за секојдневен живот.Можете да ја однесе на училиште, колеџ, шопинг, велосипедизам, да се патува. 1.Најдобар Подарок за Роналдо Навивачите 2.Ранец МАТЕРИЈАЛ : водоотпорен Висок квалитет на платно со целосна обвивка, товарот но лесен.Поместена рамо ремени се широк со висока пропустливост материјал, намалување на притисок на рамото и вратот, а имајќи кул кога ќе го носат тоа за долго time3.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ОДДЕЛ : Ранец карактеристики повеќе прегради за складирање и можности за дополнителни материјали и опрема како вашиот лаптоп, i Phone, i Pad, пенкало, копчиња, паричник, книги, облека, шише, пасош и повеќе, надворешен USB со вграден-на полнење кабел 4.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 19×6×12 инчен 5.Тоа е голем ранец за секојдневен живот.Можете да ја однесе на училиште, колеџ, шопинг, велосипедизам, да се патува.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди