.

.

New
2 Пакет DAYJOY Мека Течни Силикони Заштитни Случај Покрие Компатибилен со Apple MagSafe Батеријата Пак, Тенок и Лесен Анти-Нула Shockproof Кожата Ракави со Lanyard (Зелено+Жолт)

2 Пакет DAYJOY Мека Течни Силикони Заштитни Случај Покрие Компатибилен со Apple MagSafe Батеријата Пак, Тенок и Лесен Анти-Нула

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Само Компатибилни со Apple Mag Safe Батеријата Pack(уредот не е вклучен).Направени од високо квалитетна мека течни силикони,нула доказ,шок доказ,antiskidding и издржливи.На силиконски случај има исечок во долниот што ви овозможува да ја полните слушалки без отстранување на маската.Shockproof / Dustproof / Водоотпорен / Перат/пренослив.Пакетот вклучува : 2* заштитни случај како да покажува слики. 2 ПАКЕТ DAYJOY Мека Течни Силикони Заштитни Случај Покрие Компатибилен со Apple Mag Safe Батеријата Пак, Тенок и лесен Анти-Нула shockproof Кожата Ракави со Lanyard.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди