.

.

New
Techcircle 7 инчен Универзална Таблета Маска, Шарени СТП Кожа Стојат Флип Паричникот Заштитни Случај, за Samsung Galaxy Tab 7.0, LG G Подлога 7.0, Огнот Поттикне 7 и Повеќе Андроид Табл

Techcircle 7 инчен Универзална Таблета Маска, Шарени СТП Кожа Стојат Флип Паричникот Заштитни Случај, за Samsung Galaxy

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★ Универзална СТП (синтетички) кожа случај за 6.5-7.5 инчен таблет.Како што Огнот 7 (9/7/5 Генерација), Samsung Galaxy Tab Со 7.0 (T280 T285) / Табот E Лајт 7.0 / Tab 4 7.0 (T230/T231/T235) /Tab 3 7.0 (T210 P3210) / Tab 2 7.0 (P3100/P3110) / Tab 7.0 Plus (P6200/P6210), РКА Војаџер 7, Google Nexus 7, Леново Табот, Змеј Допир, Huawei Mediapad и повеќе 7" Андроид Таблет. ★ Тензија клипови на четирите агли за безбедно држете го вашиот таблети против паѓање надолу. ★ Вграден во повеќе погодно картичка слотови НЕ поддржуваат автоматски sleep / wake за какви било таблети.Карактеристики : 1) Материјал : Трајни СТП Кожа & Пластика. 2) Погодно Картичка Solts & Пари Џеб Носител, ги организирате вашите ID, кредитни картички, бизнис картички, пари и белешки. 3) Опремени со 4 флексибилни clasps, лесно clip-за и заштита на вашиот уред од гребнатини, прашина и јавните вода. 4) Стојат функција, проп до таблета стабилна и прилагодливи гледање агли според вашите потреби. 5) Силна магнетна затворање прави сигурни дека поклопецот е затворен добро да го заштитите вашиот уред од тресење додека во ранец, рачна ташна или briefcase. 6) Лесни покрие со удобен зафат и многу забава бои за опција.Идеална за дома, работа и патување.Пакетот вклучува : 1 x Заштитна Случај за Сите 6.5 - 7.5 инчен Таблет 1 x Специјалното Пенкало (случаен боја) 1 x Ткаенина за Чистење ве Молиме проверете моделот на вашиот уред внимателно пред купување.Било какви прашања, слободно контактирајте со нас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди