.

.

New
Airpods Случај Шарени Опашот на Нафта Сликарство Airpod тежок Случај Покрие Слушалки Случаи за Apple Airpods1 Airpods2

Airpods Случај Шарени Опашот на Нафта Сликарство Airpod тежок Случај Покрие Слушалки Случаи за Apple Airpods1 Airpods2

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

⭐【Компатибилен Air Pods 2 & 1】Оваа мода Airpods Случај Поклопецот е дизајниран за Apple Airpods 1 и Airpods 2. ⭐【Материјал】Оваа Airpods Случај Капакот е изработен од КОМПЈУТЕР хард школка материјал, тоа не е yellowing, анти-прашина, анти-нула, капка отпор, и без оштетување на Airpods. ⭐【Функција】Случај Корица вклопува совршено со редовна и безжично полнење за Air Pods Случај.LED светло на индикаторот за полнење полнење случај е видлив. ⭐【Заштита】Оваа Airpods Случај може да се заштити вашиот Air Pods против испакнатини, паѓање и гребење без додавање на било масовно, тоа е компактен и лесен, погодно за секојдневна употреба. ⭐【Keychain Вклучени】Секој Airpods случај е опремен со keychain, се направи тоа практично да се закачите на Airpod торбичка за чанта или ранец.ИМЕ : Airpods Случај Покрие со Carabiner MATERIAL : PC тешко школка material SIZE : 2*1.9*1 inches FEATURES : ⭐Компактни, Лесни & Удобен.⭐Точни Отворање : прецизни дупка позиција, лесен за полнење.⭐Моден Шема : Светли бои, додавајќи живописни бои за вашиот Airpods.⭐Перење Инструкции : се препорачува да се избрише и се чисти редовно.Секој Airpods случај е опремен со carabiner клип, се направи тоа практично да се закачите на Airpod торбичка за чанта или ранец.ПАКЕТ : 1 x Случај, 1 x Air Pods Keychain/Carabiner (НЕ AIRPODS).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди