.

.

New
Rvlaugoaa Bluetooth 5.0 Повик Smartwatch Фитнес Тракер Smart Спортски Хривнија Порака Потсетник Музика 1.28 Инчен Full HD Екран на Допир IP67 Водоотпорен Smartwatch за iPhone/Андроид Телефони,C

Rvlaugoaa Bluetooth 5.0 Повик Smartwatch Фитнес Тракер Smart Спортски Хривнија Порака Потсетник Музика 1.28 Инчен Full

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Исто така можете да прочитате пораки директно на штрек, кои ќе им овозможат на вас никогаш не пропуштите нешто важно кога не се погодни за да пристапите до вашиот паметен телефон.0 V 2 A магнетни полнење метод● Водоотпорен рејтинг : IP68 водоотпорен● Bluetooth тип : Bluetooth 5. ★ Сите-ден на Здравјето за Мониторинг се : Фитнес тракер сите-ден континуирано чекори вашето тело статус.Можете да ги пратите на сите на вашиот тренингот правци, растојанија и финансиска состојба за време на вежбање.кои можат да ви помогнат подобро да се разбере вашето здравје и да се направи разумен прилагодување на вашиот животен стил.Прецизно се евидентираат сите-ден активности, како чекори, растојание, калории изгори, милји одеше, активни минути. ★ Водоотпорен Фитнес Види и подолготрајна Батерија : Ова паметни часовници е дизајниран со IP67 водоотпорен оценка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди